
Izdavačka kuća Darkwood još jednom dokazuje da se brine o tome da i u Srbiji imamo manga naslove. Kako saznajemo na konvenciji Japanizam 2016 biće predstavljen prvi broj mange „Beležnica Smrti“ autorskog tima Cugumi Obe i Takeši Obate.
Pored novog naslova najavljeno je da od Japanizma nastavljaju dalje sa već postojećim naslovima, tako da vas uskoro očekuju i „Naruto“ #12, „One Piece“ #12 i „Napad titana“ #5
Ovoga puta vam ekskluzivno u saradnji sa Darkwoodom predstavljamo naslovnu stranu prvog tankobona za „Beležnicu smrti“. Kliknite na sliku levo da biste je uveličali.
Sigurno su imali na raspolaganju bolje naslove od ovog djubreta…
Šuri, ne gunđaj. DN je sasvim solidan naslov. Ionako je ogroman broj ljudi preko njega ušao u svet mangi i animea. Ti što ti voliš samo ono što ima mačke, ne javljaj se 😛
Ma solidan za decu uzrasta do 15 godina.
A koliko si ti imao kad si krenuo da gledaš anime? 😛
mislim 19
Ako ne i više xD
Nije iskljuceno xD
Ozbiljno? Ja sam mislio da si bio mlađi…